Rychlozavinovačka "Holubí šeď s vážkami"

Akce
Rychlozavinovačka "Holubí šeď s vážkami"
1 290 Kč –50 %

Luxusní měkká rychlozavinovačka unikátního prodlouženého tvaru dráček. Je vhodná pro novorozená miminka, které se v zavinovačce cítí příjemně a v bezpečí. Díky 100% bavlně je prodyšná a savá. Její využitelnost je nejen na zavinování, ale i jako podložka pod miminko, přikrývka či dečka. Součástí rychlozavinovačky je povijan na zavinutí, kterým zavinete miminko dle potřeby, tedy žádný suchý zips, který by mohl miminko vzbudit. Rychlozavinovačka je ušita z francouzského a českého plátna. Veškerý materiál na zavinovačku je atestován pro děti od narození. 

1 290 Kč –50 % 645 Kč
Skladem (2 ks)

Tvar dráčka se nám maximálně osvědčil u péřových zavinovaček, proto jsme stejný střih využili i pro naše rychlozavinovačky. Spodní konec u nožiček je prodloužen, aby se dobře zavazovala, lépe držela a mohla být využívána déle než běžné rychlozavinovačky. Je zavazována povijanem.

Parametry:
Rozměr rychlozavinovačky je 70 x 80 cm
• Má tvar "dráčka" s prodlouženým spodním koncem.
• Je ušita z českého a francouzského bavlněného plátna (100% bavlna), které jsou atestovány OEKO-TEX® 100 třídy I, tedy pro děti od narození do 3 let.
• Je vyplněná flexotermem
(jedná se o výplňový načechraný materiál), splňující protokol o zdravotní nezávadnosti pro děti od 0+)
• Ušita v České republice.

 
 
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.