Povijan - vázací stuha - bílá

Akce
elizame nahledy (312 of 474)
390 Kč –51 %

Tato stuha slouží k pevnějšímu převázání péřové zavinovačky, které je vhodné u více citlivých a plačtivých dětí.

390 Kč –51 % 190 Kč
Skladem (>5 ks)

Pomocí stuhy lze dosáhnout „lepšího“ uvázání péřové peřinky. Stuha peřinku stáhne na více místech. Sílu stáhnutí lze samozřejmě regulovat.

Některé děti se více budí, jsou více plačtivé nebo citlivější vůči okolním podnětům. V těchto případech může dokonalejší stáhnutí péřové zavinovačky pomoci ke zklidnění miminka. To si hned tak nevykope nožičky a neprobije se ručičkami ven (ty jej pak mohou rušit v souvislostí s Moorovým reflexem).

Stuhu lze pak při spánku miminka jednoduše povolit, nikde jej neruší šustění suchého zipu.

Parametry:
• Rozměr stuhy je 4 x 360cm.
 
Stuha je ušita z bílé bavlněné látky (100% bavlna).
• 
Bavlna má certifikát OEKO-TEX® 100 třídy I, je tedy atestována pro děti do 3let.

Údržba:
• Lze ji prát na 60°C a žehlit na střední stupeň.
• Doporučujeme používat prací prostředky neobsahující bělidla či optické rozjasňovače.

 

Stuha je ušita v České republice.

Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.