Sada péřové zavinovačky a polštářku "Tajná zpráva"

Akce
elizame nahledy (295 of 474)
4 490 Kč –40 %

Sada péřové zavinovačky a polovyypaného polštářku je tvořena péřovými výplněmi a exkluzivními bavlněnými povlaky ušitými z látky navržené českou designérkou Šárkou Honsovou, která pracuje pod názvem WilburrinaNaše péřová zavinovačka spolu s polštářkem je krásně měkká a přizpůsobí se poloze ležícího dítěte a vhodně podporuje zdravý psychomotorický vývoj miminka a např. eliminuje zploštění hlavičky. Miminkům péřová zavinovačka navozuje pocit bezpečí při spaní, kojení i na procházce v kočárku. Veškerý materiál je atestován v České republice.  

4 490 Kč –40 % 2 690 Kč
Momentálně nedostupné

Péřová zavinovačka je určena pro miminka od narození a pomáhá jim navodit pocity, jaké měli v nitroděložním životě. Péřová zavinovačka a polštářek jsou polovysypány husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň byl zachován požadavek na ležení na rovném pevném podkladu matrace. Peří se nahrne do stran a vytvoří kolem miminka mantinely, díky tomu se miminko uvolní a přirozeně najde rovnováhu a srovná se v ose.

Polštářek spolu se zavinovačkou umožňují přirozené proboření miminka až na pevný rovný základ a pomáhá tak dítěti uvědomovat si své těžiště. Peří se nahrne do stran a pod hlavičku, čímž vytvoří mantinely pro pohodlné ležení v ose s protaženou šíjí (kdy je hlavička, nos, hrudní kost a stydká spona v jedné ose), což je v podstatě základní poloha pro správný vývoj dítěte.

Polštářek můžete využít později i samostatně pro větší dítě.

Péřová zavinovačka je ušita ve tvaru dráčka, kdy je jeden konec u nožiček prodloužen, aby se dobře zavazoval a lépe držel. Je zavinován poutkem za knoflíky (variabilitu stáhnutí pak umožňují kombinace zapnutí 3 knoflíky ve 3 dírkách). 

Nejen v horkých dnech doporučuji na zavinovačku položit látkovou plenu, ta zároveň snižuje možnost ušpinění povlaku, případně peřinky samotné.

Parametry:
• Rozměr zavinovačky je 80 x 90 cm
• Rozměr polštářku je 40 x 60 cm

• Bavlněné povlaky mají zapínání na zip.
Péřová zavinovačka a péřový polštářek jsou tvořeny:
- péřovou výplní (obal je tvořen ze sypkoviny, která má atest OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let a je ručně vyplněna 75% draným a 25% prachovým husím peřím, které má samozřejmě certifikaci o zdravotní nezávadnosti)
- bavlněným povlakem, který je ušit autorského bavlněného plátna (100% bavlna) od designérky Šárky Honsové, které je atestováno OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let.
• Péřová zavinovačka je celá ušita v České republice.

Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro děti
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.