Péřová zavinovačka "DRÁČEK" z husího peří s antibakteriální úpravou STŘÍBROAKTIV - smetanová barva

Akce
VDZ 3488 sm
1 990 Kč –40 %

Péřová zavinovačka pomáhá navodit miminkům podobný pocit, jaký měli v nitroděložním životě. Sypkovina má antivirovou a antibakteriální úpravu, která funguje na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%.  Péřová zavinovačka je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň plnila zdravotní požadavky pro správný vývoj dítěte. Navíc peří má přirozenou termoregulační schopnost, udržuje stabilní teplotu, v zimě hřeje a v létě chladí. Veškerý materiál na péřovou peřinku je atestován a vyroben v České republice.

1 990 Kč –40 % 1 194 Kč
Momentálně nedostupné

Péřová peřinka je určena pro miminka od narození a pomáhá jim navodit pocity, jaké měli v nitroděložním životě. Zavinovačka je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň byl zachován požadavek na ležení na rovném pevném podkladu matrace. Peří se nahrne do stran a vytvoří kolem miminka mantinely, díky tomu se miminko uvolní a přirozeně najde rovnováhu a srovná se v ose.

Peřinka je ušita ve tvaru dráčka, kdy je jeden konec u nožiček prodloužen, aby se dobře zavazovala, lépe držela a dítěti vydržela co nejdéle.

Na rozdíl od běžných zavinovaček je péřová peřinka měkká a přizpůsobí se poloze ležícího dítěte. Je mnohem komfortnější a pohodlnější i pro manipulaci. A hlavně podporuje zdravý psychomotorický vývoj dítěte.

Zavinovačka lze také využít pro odpočinek a spánek miminka tak, že dítě na peřinku jen položíte. Nejen v horkých dnech pak doporučuji na ni položit látkovou plenu, která dobře saje pot a zároveň snižuje možnost ušpinění povlaku, případně peřinky samotné.

Na spaní a odpočinek je vhodné zavinovačku používat v kombinaci s péřovým polštářkem.

Parametry:
• Rozměr zavinovačky je 80 x 90 cm.
• Tato velikost je vhodná pro děti s porodní váhou 2500g a výše.
• Obal je ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna), která má antibakteriální a antivirovou úpravu, ta zabraňuje množení plísní, mikroorganismů a roztočů, díky čemuž je tato péřové výplně HYPOALERGENNÍ. 
Sypkovina má atest  OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let. 

 


• Zavinovačky jsou plněny 75% ručně draného a 25% prachového husího peří o hmotnosti cca 420g. Tento poměr zaručuje příjemné ležení pro miminko a zároveň nedochází k brzkému slehnutí peří.
• Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

 úpravou STŘÍBROAKTIV, díky které je absolutní jedničkou na trhu.

Antivirová a antibakteriální ochrana fungující na bázi iontů stříbra redukující obsah bakterií až o 95%! Zabraňuje množení plísní, mikroorganismů a roztočů, čímž se tento péřový polštář stává hypoalergenní a zajistí vám tak maximálně komfortní, čisté a zdravé spaní.


Údržba:
• Peřinku je vhodné čistit v čistírně.
• Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem
• Péřovou zavinovačku je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Veškerý materiál pochází z České republiky a splňuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Péřová zavinovačka je ušita a plněna  v České republice.

Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro děti
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.