MAXI Péřová zavinovačka "DRÁČEK" z husího peří - bílá barva

Akce Novinka na eshopu
VDZ 3488 wh
2 490 Kč –40 %

MAXI péřová zavinovačka není vhodná pro NOVOROZENCE, ale je učena pro miminka od ukončeného 4.tého měsíce (cc od 65cm). Je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň plnila zdravotní požadavky pro správný vývoj dítěte. Navíc peří má přirozenou termoregulační schopnost, udržuje stabilní teplotu, v zimě hřeje a v létě chladí. Veškerý materiál na péřovou peřinku je atestován a vyroben v České republice.

2 490 Kč –40 % 1 494 Kč
Skladem (5 ks)

Péřová zavinovačka je určena pro větší miminka až od ukončeného 4.tého měsíce (cca od 65cm a více), je ideální až jako druhá zavinovačka. Zavinovačka je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň byl zachován požadavek na ležení na rovném pevném podkladu matrace. Peří se nahrne do stran a vytvoří kolem miminka mantinely, díky tomu se miminko uvolní a přirozeně najde rovnováhu a srovná se v ose.

 

MAXI péřová zavinovačka je ušita ve tvaru dráčka, kdy je jeden konec u nožiček prodloužen, aby se dobře zavazovala, lépe držela a dítěti vydržela co nejdéle. Na rozdíl od běžných zavinovaček je péřová peřinka měkká a přizpůsobí se poloze ležícího dítěte. Je mnohem komfortnější a pohodlnější i pro manipulaci. A hlavně podporuje zdravý psychomotorický vývoj dítěte.

Zavinovačka lze také využít pro odpočinek a spánek miminka tak, že dítě na peřinku jen položíte. Nejen v horkých dnech pak doporučuji na ni položit látkovou plenu, která dobře saje pot a zároveň snižuje možnost ušpinění povlaku, případně peřinky samotné.

Na spaní a odpočinek je vhodné zavinovačku používat v kombinaci s péřovým polštářkem.

Parametry:
• Rozměr zavinovačky je 100 x 110 cm.
• Tato velikost je vhodná pro děti s délkou 65 a výše.
• Obal je ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna), která je z jedné strany impregnována tak, aby se při menším potřísnění nedostala tekutina k peří.
Sypkovina má atest  OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let. 
• Zavinovačky jsou plněny 75% ručně draného a 25% prachového husího peří o hmotnosti cca 800g. Tento poměr zaručuje příjemné ležení pro miminko a zároveň nedochází k brzkému slehnutí peří.
• Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

Údržba:
• Zavinovačka je vhodné čistit v čistírně.
• Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem
• Péřovou zavinovačku je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Veškerý materiál pochází z České republiky a splňuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Péřová zavinovačka je ušita a plněna  v České republice.

Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Výplně - péřových zavinovaček
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.