Recenze na péřovou zavinovačku od maminky Pavlíny

S milou českou firmou Elizame jsem se setkala ještě v jejich začátcích. Když mi o ní vyprávěla moje kamarádka Kristýna, která je v současné době jednou z těch milých dam, které se o Vás starají, měla firma, nebo tedy spíše tenkrát ještě firmička, pouze profil na fléru a starala se o něj pouze Nela, další z úžasného dua, které můžete vidět na jejich stránkách nebo se s nimi osobě potkat na prodejních festivalech. Ale i tak jsem ihned věděla, že se peřinka stane součástí naší výbavičky pro našeho Vojtíška.

Tenkrát jsem dostala ,,dráčkovou“ peřinku i s povlakem jako dárek k narození a můžu s klidem říct, že to byl jeden z nejlepších dárků. I když jsem se zprvu bála, že maličké miminko bude v zavinovačce ,,utopené“ a měla jsem z prvního uložení obavy, nemusela jsem. Vojtíšek v ní poté spal celých 9 měsíců, a i když mu byla již malá, používala jsem ji jako deku, která mu poté ještě půl rok vydržela.

Peřinka u nás byla využívaná také na hraní a sledování všeho důležitého, ale přeci jen jako prvorodička bez zkušeností, teď už vím, že jsem ji nevyužila sto procentně. Nyní již vím, že pokud se k nám do rodiny připojí další dušička, budou peřinky dvě, jedna postýlková a jedna hrací  :) Stejně tak vím, že bude potřeba kompletní obměna postýlkového vybavení, protože Elizame má opravdu nádherné kolekce a při každém objevení nového vzoru si říkám - ach. A tak doufám, že jednou budu moci objednat kompletní výbavu do postýlky a také našemu Vojtíškovi do velké postele. Je skvělé, že Elizame nabízí již kompletní servis.

 

  elizame_nahledy (161 of 474)  elizame_nahledy (160 of 474)  elizame_nahledy (167 of 474)

 

 elizame_nahledy (71 of 474)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení