Set hnízdečka a péřové zavinovačky "Ledový oceán"

Cenově zvýhodněný set
produktovky unor (26 of 137)
4 360 Kč –10 %

Originální set hnízdečka a péřové zavinovačky pro miminka je ušit z designového ČESKÉHO plátnaHnízdečko pro miminka jsme vymazlili tak, aby bylo velikostně přizpůsobeno na využití právě spolu s péřovou zavinovačkou pro nejmenší, ale zároveň bylo využitelné i pro větší děti (cca do 1 roku). Péřová zavinovačka je krásně měkká, přizpůsobí se poloze ležícího dítěte, vhodně podporuje zdravý psychomotorický vývoj miminka . Právě v kombinaci  s hnízdečkem vytvoří dokonalé zázemí pro spánek i aktivní odpočinek.. Veškerý materiál je vyroben a atestován v České republice. 

4 360 Kč –10 % 3 930 Kč
Skladem (2 ks)

Péřová zavinovačka je určena pro miminka od narození a pomáhá jim navodit pocity, jaké měli v nitroděložním životě. Péřová zavinovačka je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň byl zachován požadavek na ležení na rovném pevném podkladu matrace. Peří se nahrne do stran a vytvoří kolem miminka mantinely, díky tomu se miminko uvolní a přirozeně najde rovnováhu a srovná se v ose.

Péřová zavinovačka je ušita ve tvaru dráčka, kdy je jeden konec u nožiček prodloužen, aby se dobře zavazoval a lépe držel. Je zavinován poutkem za knoflíky (variabilitu stáhnutí pak umožňují kombinace zapnutí 3 knoflíky ve 3 dírkách). 

Nejen v horkých dnech doporučuji na zavinovačku položit látkovou plenu, ta zároveň snižuje možnost ušpinění povlaku, případně peřinky samotné.

 

Originální a exkluzivní hnízdečko pro miminka je tvořeno designovým ČESKÝM bavlněným plátnem a prémiovým hypoalergenním výplňovým materiálem. Hnízdečko jsme vymazlily tak, aby bylo velikostně přizpůsobeno na využití spolu s péřovou zavinovačkou pro nejmenší, ale zároveň bylo využitelné i pro větší děti (třeba do 1 roku). 


Parametry péřové zavinovačky:
• Rozměr zavinovačky je 80 x 90 cm.
• Povlak na zavinovačku je zapínán na straně na zip.
• Péřová zavinovačka je tvořena:
- péřovou výplní (obal je tvořen z bavlněné sypkoviny, která má atest OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let a je ručně vyplněna 75% draným a 25% prachovým husím peřím, které má samozřejmě certifikaci o zdravotní nezávadnosti)
- bavlněným povlakem, který je ušit z designového ČESKÉHO bavlněného plátna (100% bavlna), které je atestováno OEKO-TEX® 100 třídy I, tedy atestováno pro děti do 3 let.
• Péřová zavinovačka je kompletně ušita v České republice.

 

Parametry hnízdečka:
• Vnitřní rozměr hnízdečka je cca 85 x 40 cm.
• Vnější rozměr hnízdečka je cca 115 x 65 cm
• Vnější a vnitřní část je ušita ze 100% ČESKÉHO bavlněného plátna

• Vyplněno prémiovým hypoalergenním materiálem, který je vhodný pro alergiky (materiál praním a každodenním používáním neztrácí nic ze své nadýchanosti a pružnosti a velmi rychle uschne a je krásně prodyšný)
• Flexotherm, který svou pružností a načechraností zajišťuje vysoký komfort ležící plochy.

Kód Kód: 90194
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.