Sada - péřová peřina (90 x 130 cm) a péřový polštář - smetanová barva

Neohodnoceno

Sada péřových výplní obsahuje péřovou peřinu, která je vhodná pro děti do 6 let a péřový polštář, díky svým přirozeným termoregulačním schopnostem, udržují stabilní teplotuv zimě hřeje a v létě chladí. Peřina je extrémně lehká a nadýchaná, samozřejmě plní zdravotní požadavky pro správný vývoj dítěte. Veškerý materiál na peřinu je atestován a vyroben v České republice.

2 290 Kč
Skladem (1 ks)

Parametry:
• Rozměr peřiny je 90 x 130 cm.
Rozměr polštářku je 40 x 60 cm.
Peřina je bodově prošita, díky tomu zajistíme optimální rozmístění peří po celé délce peřiny.
• Polštář je polovysypán
(optimální výplň pro děti do 6 let).

• Obaly jsou ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna)
Sypkovina má atest OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3 let. 
• Peří je plněny 75% draného a 25% prachového husího peří o hmotnosti cca 1000g. 
• Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

 Údržba:
• Výplně je vhodné čistit v čistírně.
• Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem. 
• Péřovou peřinu je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Kód Kód: 90018
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Shop
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.