Ředící lahvička k emulzi Medvídek

Neohodnoceno

Ředící lahvička slouží k ředění přírodního oleje Medvídek, který se používá při přebalování miminka v kombinaci s bambusovými ubrousky. Společně tvoří ekologickou variantu přebalování.

26 Kč
Skladem (> 5 ks)

Použití:
• Do ředící lahvičky se sprejem přidejte Medvídka po vyznačenou rysku hladiny (přibližně 1 čajovou lžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou nebo studenou převařenou vodou.
•  Před použitím vždy protřepejte.
• Emulzi je také možné připravit do misky a ponechat ji celý den na přebalovacím stole k rychlému použití.
Ubrousek navlhčete emulzí a očistěte zadeček. Roztok je také možné nastříkat přímo na čištěné místo a to pak setřít ubrouskem.
•  K čištění je možné používat bambusové ubrousky, plenku nebo žínku.
•  
Naředěná emulze se doporučuje spotřebovat do 28 hodin, nejdéle však do 7 dnů.
Objem lahvičky je 30ml.
•  
Lahvička je vyrobena z plastu a je opatřena štítkem s ryskou pro správné dávkování Medvídka.

Kód Kód: 70002
Jméno značky: Eoné kosmetika s.r.o.
Kategorie: Přebalovací kosmetika
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Eoné kosmetika je malá česká rodinná firma, která se zabývá ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Jejich cílem je navrátit péči o tělo do rukou přírody a tím pomoci harmonizovat člověka jako celek. Kosmetiku vyrábějí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které pěstují a sbírají v čistém prostředí Českého Švýcarska, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin, které pečlivě vybírají a nakupují po celém světě.

Při výrobě používají léčivou energii drahých kamenů, světla, fází měsíce a pí-technologie. Ve svých výrobcích neustále zvyšují podíl BIO surovin. Výroba kosmetiky probíhá ve velmi malých množstvích, vždy na základě objednávek. Eoné je zárukou čerstvosti, čistoty a vysoké kvality přípravků. Při výrobě nepoužívají žádné ropné látky, syntetické parfemace, barviva, tenzidy, alkohol. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Kosmetika je nekonzervována s vyjímkou velmi malého množství jemných stabilizačních látek v gelech. V současné době probíhá certifikace kosmetiky Eoné jako přírodní, BIO. Pro své složení je kosmetika Eoné vhodná i jako protialergická kosmetika. Eoné je vhodnou kosmetikou i pro ty, kteří mají rádi přírodu, chrání ji, chtějí používat její léčivou sílu a preferují jednoduchou čistotu. Základní ingrediencí kosmetiky je Láska. Předávejte ji dál něžným dotykem.