Péřový polštářek z husího peří - smetanová barva

7 hodnocení

Péřový polštářek doplňuje péřovou zavinovačku ke spokojenému spánku miminek. V kombinaci s péřovou peřinkou podporuje zdravý vývoj dítěte a eliminuje například zploštění hlavičky. Navíc má peří přirozenou termoregulační schopnost, udržuje stabilní teplotu, v zimě hřeje a v létě chladí. Veškerý materiál na polštářek je atestován a vyroben v České republice. 

520 Kč
Skladem (> 5 ks)

Péřový polštářek je vysypán husím peřím tak, aby se na něm děťátku dobře leželo. Je důležitým pomocníkem při spaní a odpočinku v kombinaci s péřovou peřinkou.

Umožňuje stejně jako zavinovačka přirozené proboření miminka až na pevný rovný základ a pomáhá tak dítěti uvědomovat si své těžiště. Peří se nahrne do stran a pod hlavičku, čímž vytvoří mantinely pro pohodlné ležení v ose s protaženou šíjí (kdy je hlavička, nos, hrudní kost a stydká spona v jedné ose), což je v podstatě základní poloha pro správný vývoj dítěte.

Polštářek můžete využít později i samostatně pro větší dítě.

Parametry:
• Rozměr polštářku je 60 x 40 cm.
Obal je ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna), která je z jedné strany impregnována tak, aby se při menším potřísnění nedostala tekutina k peří.
•  Sypkovina má atest  OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3let. 
Peřinky jsou plněny 75% draného a 25% prachového husího peří o hmotnosti cca 300g.
•  Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

Údržba:
•  Polštářek je vhodné čistit v čistírně.
•  Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem.
•  Polštářek je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Veškerý materiál pochází z České republiky a splňuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let,  Peřinka je ušita a plněna  v České republice.

 

Kód Kód: 10004
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Výplně péřových polštářků
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.