Péřová zavinovačka "DRÁČEK" z husího peří - smetanová barva

Péřová zavinovačka pomáhá navodit miminkům podobný pocit, jaký měli v nitroděložním životě. Je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň plnila zdravotní požadavky pro správný vývoj dítěte. Navíc peří má přirozenou termoregulační schopnost, udržuje stabilní teplotu, v zimě hřeje a v létě chladí. Veškerý materiál na peřinku je atestován a vyroben v České republice.

1 150 Kč
Skladem (> 5 ks)

Péřová zavinovačka je určena pro miminka od narození a pomáhá jim navodit pocity, jaké měli v nitroděložním životě. Zavinovačka je polovysypána husím peřím tak, aby miminku vytvořila příjemné a bezpečné prostředí a zároveň byl zachován požadavek na ležení na rovném pevném podkladu matrace. Peří se nahrne do stran a vytvoří kolem miminka mantinely, díky tomu se miminko uvolní a přirozeně najde rovnováhu a srovná se v ose.

Zavinovačka je ušita ve tvaru dráčka, kdy je jeden konec u nožiček prodloužen, aby se dobře zavazovala, lépe držela a dítěti vydržela co nejdéle.

Na rozdíl od běžných zavinovaček je peřinka měkká a přizpůsobí se poloze ležícího dítěte. Je mnohem komfortnější a pohodlnější i pro manipulaci. A hlavně podporuje zdravý psychomotorický vývoj dítěte.

Zavinovačku lze také využít pro odpočinek a spánek miminka tak, že dítě na peřinku jen položíte. Nejen v horkých dnech pak doporučuji na ni položit látkovou plenu, která dobře saje pot a zároveň snižuje možnost ušpinění povlaku, případně peřinky samotné.

Na spaní a odpočinek je vhodné zavinovačku používat v kombinaci s péřovým polštářkem.

Parametry:
• Rozměr zavinovačky je 80 x 90 cm.
• Tato velikost je vhodná pro děti s porodní váhou 2500g a výše.
• Obal je ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna), která je z jedné strany impregnována tak, aby se při menším potřísnění nedostala tekutina k peří.
Sypkovina má atest OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3 let. 
• Zavinovačky jsou plněny 75% draného a 25% prachového husího peří o hmotnosti cca 420g. Tento poměr zaručuje příjemné ležení pro miminko a zároveň nedochází k brzkému slehnutí peří.
• Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

 Údržba:
• Zavinovačku je vhodné čistit v čistírně.
• Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem. 
• Péřovou zavinovačku je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Veškerý materiál pochází z České republiky a splňuje požadavky na výrobky pro děti do 3 let. Péřová zavinovačka je ušita a plněna v České republice.

Kód Kód: 10002
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Výplně - péřových zavinovaček
Záruka: 2 roky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Zavinovačka dráček 16.1.2020 02:51
Dobrý den, prosím Vás, jak je ta zavinovačka dlouhá a jak široká. Myslím tím rozměry, které se protínají ve středu zavinovačky. Dcera zavinovačku dostane prý od kamarádek a já bych chtěla na ní ušít náhradní povláček. Děkuji.
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.