Péřová peřina z husího peří (140 x 200 cm)

Péřová peřina je extrémně lehká a nadýchaná, samozřejmě plní zdravotní požadavky. Veškerý materiál na peřinu je atestován a vyroben v České republice.

4 240 Kč
Zvolte variantu
Zvolení barevné varianty: BÍLÁ
Objednáno ve výrobě (2 ks) | 1232/B
4 240 Kč
Zvolení barevné varianty: SMETANOVÁ
Objednáno ve výrobě (2 ks) | 1232/SME
4 240 Kč

Parametry:
• Rozměr peřiny je 140 x 200 cm (dospělá velikost).
Peřina je čtvercově prošita, díky tomu zajistíme optimální rozmístění peří po celé délce peřiny.
• Obal je ušit z bavlněné sypkoviny (100% bavlna)
Sypkovina má atest OEKO-TEX® 100 třídy I tedy atestováno pro děti do 3 let. 
• Peřina je plněna 50% draného a 50% prachového husího peří o hmotnosti cca 2000g. 
• Peří je ručně drané a má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.

 Údržba:
• Peřinu je vhodné čistit v čistírně.
• Malé znečištění stačí otřít vlhkým hadříkem. 
• Péřovou peřinu je potřeba denně provětrat a natřepat.

 

Kód Kód: 1232/B
Jméno značky: ELIZAME
Kategorie: Produkty pro dospělé
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ELIZAME


Máme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky Nela a Krista, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás (Nela) začala plnit sen o vlastní značceNela na začátku neměla vůbec jasnou představu, co přesně bude šít. Ale to jen do doby, než si koupila svou první péřovou peřinku pro dceru Alžbětku. Byla pro ni obrovským pomocníkem při uspávání a doprovázela je všude, až do Alžbětčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ta kvalita, atesty a výběr povlaků byl pro ni jako pro mámu, které chce jen to nejlepší pro své miminko, velmi neuspokojivý. Hmm a asi je to i tím, že jako vystudovaný kvalitář ráda Nela ví o kvalitě a atestech úplně vše. V tomto razí heslo: "Důvěřuj, ale třikrát prověřuj!".  Samozřejmě je důležitý i design, mám ráda jedinečné produkty, a to našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky Kristýny na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám.  

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku. Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory.

ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa. Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.