O nás

O nás

ELIZAMEMáme rády jednoduchý a nadčasový design, posezení v kavárnách, horké slunce, kvalitní čokoládu a vychlazené Prosseco. Jsme dvě kamarádky, co si byly navzájem na svatbách za svědka a spojily své síly i v oblasti podnikání.  

Příběh ELIZAME se začal psát už před 4 lety, kdy si jedna z nás začala plnit sen o vlastní značce. Na začátku jsem ještě neměla jasnou představu, co přesně budu šít. A to jen do doby, než jsem koupila první péřovou peřinku pro dceru. Byla pro mě velkým pomocníkem při uspávání a doprovázela nás všude až do dcerčiných 9 měsíců (a i potom si našla své využití). Jen ten výběr povlaků byl pro mě velmi neuspokojivý….  Přála jsem si šít nejen z látek, které byly u nás dostupné a byly svými vzory zajímavé, ale také jedinečné. A to jsem našla u české designérky Šárky Honsové, která pracuje pod značkou Wilburrina.

A v této fázi jsem přijala nabídku od své kamarádky na založení firmy, rozšíření sortimentu a možnosti dopřát tyto luxusní vzory i ostatním maminkám. 

Každá maminka si zaslouží trochu rozmazlování. Proto nám záleží na celém procesu nakupování, od nabídky uceleného výběru vzorů v rámci kolekcí až po okamžitou a pohodlnou možnost platby. Nakupování u nás má být zážitkem, který vyvrcholí rozbalením balíčku.  (Všechny naše používané materiály jsou certifikovány pro děti do 3 let. Snažíme se používat hlavně české materiály a podpořit tak šikovné české tvůrce. Výjimku tvoří jen designové látky z Francie, které jsme si oblíbily pro jejich jemnost a krásné vzory. ELIZAME už nyní připravuje spoustu nových věcí, těšit se můžete na vychytávky pro nejmenší nebo na látková pexesa).


Věříme, že budete Vy a Vaše děti s naší prací spokojeny a necháte se našimi výrobky rozmazlovat.

 

 Vaše Nela a Kristýna

 

 

1_holky (11 of 16)            holky (6 of 16)

 

 

1 položek celkem