Dětský olej na zadeček - Medvídek

Neohodnoceno
Výprodej
elizame blog (26 of 31)
176 Kč –34 %

Medvídek je přírodní olej vhodný pro přípravu mycí emulze, která se používá při přebalování miminka v kombinaci s bambusovými ubrousky. Společně tvoří ekologickou variantu přebalování.

DŮVOD VÝPRODEJE - datum expirace 05/2020

116 Kč
Skladem (> 5 ks)

Mycí olej Medvídek je přírodní čistící olejový přípravek rozpustný ve vodě a slouží k domácí přípravě čerstvé emulze pro umývání zadečkuJe velmi jemný, neobsahuje žádné konzervační látky ani syntetické parfemace.


Je určen pro použití miminek prakticky od narození. S Medvídkem bude pokožka zadečku lépe odolávat vlhkému prostředí, protože obsažené rostlinné oleje zachovávají a posilují její přirozený ochranný lipidový plášť.

Použití:
• Do ředící lahvičky se sprejem (30ml, máme také v nabídce) přidejte Medvídka po vyznačenou rysku hladiny (přibližně 1 čajovou lžičku, 4 až 5,5 ml) a doplňte vlažnou nebo studenou převařenou vodou.
•  
Před použitím vždy protřepejte.
Emulzi je také možné připravit do misky a ponechat ji celý den na přebalovacím stole k rychlému použití.
Ubrousek navlhčete emulzí a očistěte zadeček. Roztok je také možné nastříkat přímo na čištěné místo a to pak setřít ubrouskem.
K čištění je možné používat bambusové ubrousky, plenku nebo žínku.
• 
Naředěná emulze se doporučuje spotřebovat do 28 hodin, nejdéle však do 7 dnů.
• 
Objem lahvičky je 100ml.
• 
Medvídek je vyroben pouze z rostlinných olejů a velmi malého množství levandulového esenciálního oleje.

Složení:
• Sójový olej, rostlina není GMO
• Upravený olivový olej gentle
• Olej z kukuřičných klíčků LZS
• Mandlový olej LZS
• Sezamový olej BIO LZS
• Silice lavandin
• Silice levandule úzkolistá BIO divoká 1400mnm
• Silice z růže damašské OTTO

Vyrobeno firmou EONé v České republice.

Kód Kód: 90011
Jméno značky: Eoné kosmetika s.r.o.
Kategorie: VÝPRODEJ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Eoné kosmetika je malá česká rodinná firma, která se zabývá ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Jejich cílem je navrátit péči o tělo do rukou přírody a tím pomoci harmonizovat člověka jako celek. Kosmetiku vyrábějí z nejlepších rostlinných olejů, většinou lisovaných za studena a v BIO kvalitě, z bylin, které pěstují a sbírají v čistém prostředí Českého Švýcarska, z nejlepších a nejkvalitnějších esenciálních olejů a dalších surovin, které pečlivě vybírají a nakupují po celém světě.

Při výrobě používají léčivou energii drahých kamenů, světla, fází měsíce a pí-technologie. Ve svých výrobcích neustále zvyšují podíl BIO surovin. Výroba kosmetiky probíhá ve velmi malých množstvích, vždy na základě objednávek. Eoné je zárukou čerstvosti, čistoty a vysoké kvality přípravků. Při výrobě nepoužívají žádné ropné látky, syntetické parfemace, barviva, tenzidy, alkohol. Výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Kosmetika je nekonzervována s vyjímkou velmi malého množství jemných stabilizačních látek v gelech. V současné době probíhá certifikace kosmetiky Eoné jako přírodní, BIO. Pro své složení je kosmetika Eoné vhodná i jako protialergická kosmetika. Eoné je vhodnou kosmetikou i pro ty, kteří mají rádi přírodu, chrání ji, chtějí používat její léčivou sílu a preferují jednoduchou čistotu. Základní ingrediencí kosmetiky je Láska. Předávejte ji dál něžným dotykem.